O firmě

Společnost Vega Vita Brno, s. r. o. působí na českém trhu se zemědělskými komoditami od roku 1999. Zabýváme se obchodní a odbytovou činností v oblasti zemědělských komodit, zejména olejnin, obilovin a luskovin, které se používají v potravinářském průmyslu (mlynárenský, pekárenský, balírenský, konzervárenský) nebo slouží jako komponenty pro výrobu krmných směsí. Za minimální obchodovatelné množství považujeme 1 kamion (cca 20-24 tun).

Během své existence jsme získali celou řadu cenných zkušeností s obchodováním se zemědělskými komoditami na domácím i zahraničním trhu. Většina námi obchodovaného zboží pochází z domácí produkce. Svou činností se snažíme přispět k efektivní realizaci a zpeněžení zemědělských komodit od našich prvovýrobců především na zahraničním trhu.

Mezi naše spokojené zákazníky patří kromě tuzemských firem i obchodní partneři ze Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Rakouska, Švýcarska, Holandska, Litvy, Lotyšska, Ukrajiny a Ruska. V současné době se zabýváme exportem zemědělských komodit do celé EU, ale i mimo ni.

Svým zákazníkům nabízíme vstřícné jednání, dodávky kvalitních surovin a dodržování termínů dodávek.

Doufáme, že i Vy se stanete našim spokojeným zákazníkem!